ارتوپدی مردان

مشخصات کلی
رئیس بخش:آقای دکتر فواد رحیمی
مدیر گروه: آقای دکتر فواد رحیمی
مسئول بخش: دولت محمدی
تعداد متخصصین: 5 نفر
تعداد پرستار: 9 نفر
تعداد خدمات: 3 نفر
تعداد بهیار: 1 نفر
تعداد کمک بهیار: 1 نفر
 
 

پزشکان متخصص ارتوپدی

 

1-آقای دکتر فوادرحیمی                                                  2- آقای دکتر بهزاد عنایتی

3- آقای دکتر کاوه زر فشان                                            4-آقای دکتر محمود طاووسی

5- آقای دکتر رضا عبدی حمزه طلایی                                 6-دکتر رضا صحرایی         

          

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 نقاط قوت بخش ارتوپدی مردان عبارتند از:
  1. اساتید مجرب ارتوپدی
  2. کارد پرستاری و اداری مجرب
  3. اعمال جراحی در حد تخصصی
  4. آموزش به بیماران جهت ادامه مراقبت در منزل
  5. تجهیز اتاقهای بیماران به یخچال و تلوزیون
خدماتی که در بخش ارتوپدی ارائه میشود
خدماتی که در بخش ارتوپدی ارائه میشوند عبارتند از مراقبتهای قبل و بعد از اعمال جراحی استخوان و مفاصل در تمام رده های سنی مرد، از جمله انواع شکستگیها، ترمیم رباط و لیگامنت ها، کشش های پوستی و استخوانی اسکلتال (تراکشن ها) خارجی و غیره.
 
اقدامات درمانی بدون پرداخت هزینه در بخش انجام میشود. و در صورت نیاز به مددکاری، از طریق منشی بخش، راهنمایی لازم به بیماران و همراهان داده میشود. در صورت نیاز به تهیه اقلام داروئی و یا پلاک های ارتوپدی بدون پرداخت وجه، از طریق ارسال برگه های مخصوص به داروخانه و تائید فرایند بیمه، اقلام فوق و پلاک ها به اتاق عمل تحویل داده میشود. هیچ بیماری به دلیل عدم رضایت ولی از دریافت خدمات درمانی بی بهره نمی ماند. نیازهای درمانی بیماران بطور کامل انجام میشود.
 
در بخش ارتوپدی جهت رفاه بیماران، صندلی چرخ دار، برانکارد چرخدار، واکر، و عصا موجود است. اتاقهای بیماران مجهز به یخچال و تلوزیون است. در صورت نیاز به وجود همراه، بیمار، پس از هماهنگی با سرپرستار، و صدور کارت همراه و لباس همراه، میتواند از وجود همراه در کنار خود استفاده نماید. البته، هزینه همراه، زمان ترخیص در پرونده محاسبه میشود.
 
ویزیت بیماران روزانه ساعت 7:30 الی 11:00 انجام میشود.
تجهیزات و امکانات بخش
جهت حفظ ایمنی بیماران، کلیه تختها مجهز به نرده کنار تخت است، 2 عدد کپسول آتش نشانی در ابتدا و انتها بخش، و پله فرار اضطراری در انتهای بخش، قرار دارند. نیز جهت ایمنی بیماران و همراهان، پنجره ها و درب انتهای سالن مجهز به نرده های آهنی میباشند.  از نظر تجهیزات پزشکی، تمام اتاقهای بیماران مجهز به سیستم O2 و ساکشن سانترال است، بجز اتاق شماره 8، اکسیژن پرتابل جهت موارد اضطراری موجود است.
 
هدف پزشکان و پرسنل بخش ارتوپدی مردان ارائه بهترین خدمات، رضایتمندی بیماران، انجام اقدامات تشخیصی در کوتاهترین زمان ممکن، بهبودی سریع و کاهش طول مدت بیماری، و کاهش میزان مراجعه مجدد پس از ترخیص است.