سال 96   اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال                                          صفحه نخست  |  نقشه سایت  |  English 
                                                                         
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

مردان

 
آخرین اخبار

برگزاری کارگاه تکریم ارباب رجوع در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان

کارگاه تکریم ارباب رجوع شهرستان دهگلان در تاریخ 14 شهریور 1396 با گروه هدف کارمندان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان در سالن شهید مطهری شهر دهگلان با حضور مدیر محترم حراست دانشگاه علوم پزشکی و خدامت بهداشتی و درمانی کردستان برگزار گردید.

پنجشنبه 16 شهریور 1396

راه اندازی اتاق کار مهندسی نگهداری و تعمیرت تجهیزات پزشکی در بیمارستان شهدای دهگلان

تجهیز و توسعه واحد مهندسی پزشکی بیمارستان جهت ارتقاء سطح کیفیت نگهداری تجهیزات پزشکی و انجام تعمیرات در محدوده اختیارات مهندس پزشک بیمارستان گامی در راستای اعتباربخشی ملی و اقتصاد مقاومتی بوده که به کمک مسئولین محترم بیمارستان ره اندازی شد.

چهارشنبه 15 شهریور 1396

به همت واحد سلامت جوانان،نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت شهرستان دهگلان و اداره ورزش و جوانان همایش ازدواج سالم و مناسب پنج شنبه مورخ 9/6/96 در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی برگزار گردید.

به همت واحد سلامت جوانان،نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت شهرستان دهگلان و اداره ورزش و جوانان همایش ازدواج سالم و مناسب پنج شنبه مورخ 9/6/96 در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی برگزار گردید.در این همایش معاون محترم فرماندار،ریاست محترم شبکه بهداشت،ریاست محترم هلال احمر،ریاست محترم اداره ورزش و جوانان ،ریاست محترم کمیته امداد،مدیریت محترم اداره آموزش و پرورش ،بخشدار مرکزی و حضور داشتند.

شنبه 11 شهریور 1396

افتتاح فضای فیزیکی پایگاه فوریت های بین جاده ایی قروچای

در تاریخ 1396/6/2 فضای فیزیکی پایگاه فوریت های بین جاده ایی قروچای توسط فرماندار محترم شهرستان دهگلان جناب آقای نظری و با حضور روسای تمامی ادارات سطح شهرستان در روستای قروچای به مناسبت هفته ی دولت افتتاح گردید. در ابتدای افتتاحیه آقای دکتر خالدیان مدیرمحترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان از اعتبارات و اهمییت این پروژه که بالغ بر 8 میلیارد ریال بوده است اشاره کردند. و همچنین باتوجه به میزان تصادفات بالا در جاده منتهی به این مرکز وجود این مرکز اورژانس بسیار حیاتی جلوه می نمود. همچنین فرماندار محترم در ادامه از تلاش و پیگیری های مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر کارمندان این شبکه تشکر و تقدیر به عمل آوردند.

شنبه 4 شهریور 1396

افتتاح واحد کوهورت شهرستان دهگلان

جناب آقای دکتر ملک زاده معاون محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی سفر یک روزه به استان کردستان واحد کوهورت شهرستان دهگلان را افتتاح کردند.

پنجشنبه 12 مرداد 1396

راهپیمایی روز جهانی قدس

به مناسبت روز جهانی قدس کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان همراه با عموم مردم در راهپیمایی این روز با شعار مرگ بر اسرائیل و محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی شرکت کردند.

شنبه 3 تیر 1396

کمیته ایراپن

در تاریخ 25/3/96 راس ساعت 10 کمیته ایراپن در محل مرکز بهداشت شهرستان دهگلان و با حضوراعضای پیوست برگزار گردید.

پنجشنبه 1 تیر 1396

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از سوانح و حوادث ترافیکی برای پرسنل شبکه بهداشت و درمان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان با همکاری پلیس راهور شهرستان در تاریخ 22/3/96 اقدام به برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از سوانح و حوادث ترافیکی برای پرسنل شبکه بهداشت و درمان نمود. در این جلسه آموزشی ستوان یکم احمدی افسر پلیس راهنمایی و رانندگی درباره عوامل موثر بر وقوع تصادفات جاده ای توضیحات مفیدی ارائه نمود.

سه‌شنبه 23 خرداد 1396

مراسم بیست و هشتمین ارتحال امام خمینی( ره)

مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام راحل با حضور کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان و مردم در مسجد حضرت محمد رسول الله شهر دهگلان برگزار شد.

سه‌شنبه 16 خرداد 1396

کمیته اقتصاد مقاومتی

در تاریخ 96/3/11 کمیته اقتصاد مقاومتی شهرستان دهگلان در محل مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان برگزار گردید.

سه‌شنبه 16 خرداد 1396
   
 
نشاني: كردستان، سنندج، خيابان آبيدر، ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي
كد پستي: 6618634683، تلفن:3235445 - 3232441  (0871)
اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال |صفحه نخست | نقشه سایتEnglish
Powered By JiroCMS