امور مالی

زیر صفحات

   
              چرا تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان شکست خورده است ؟
   

  1 ترویج توقع شفاف سازی بیش از پیش فعالیت های گمرکی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

  2 ترویج فرهنگ بکارگیری سرمایه های مردم در حوزه تولید

  3 روشنگری در خصوص ایفای نقش منفی برخی کشورهای خارجی بر بازار ارز کشور و ضرورت هشیاری مردم و عدم همراهی ناخواسته با دشمنان( مانند فعالیت سایت www.sarafijalali.com با حدود 100 نفر رکورد بازدید کننده روزانه که از خارج از کشور و با پوشش کاملا داخلی هدایت می شود و در سال 91 با نرخ بازار اثرگذاری داشت )

  4 با کمک به تحقق هرچه بهتر شعار سال ، وظیفه خود را در خصوص کاهش نرخ ارز و منافع آن برمعیشت مردم و منافع ملی به انجام برسانیم .

  5 مردم در مورد سوء استفاده برخی از کشورهای خارجی از فضای مجازی برای تحریک مردم به جمع آوری سکه و دلار با هدف کاهش تولید ناخالص ملی و همچنین کاهش ارزش پول ملی در مقابل ارزهای خارجی ، هشیار باشند .

  6 مردم از قوه قضائیه توقع دارند که فعالیت مناسب و همراهی بیشتری را برای مقابله با احتکار و اخلال گران عمده در بازار کالا و ارز داشته باشند و با ایجاد محاکم تخصصی و آموزش دادرسان در این عرصه نقش موثرتری ایفا نمایند .

  7- قدردان نقش صنعتگران ایرانی در موفقیت کشور برای تامین تجهیزات مور نیاز در صنعت نفت و گاز و احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس هستیم .

  8- جمعی از کارگران و صنعتگران ایرانی از توجه و علاقه جدی مردم در حمایت از مصرف کالای ایرانی و نقش آن در توسعه کشور ، اتحاد ، همبستگی و وحدت ملی تشکر نمودند .

  9- توانایی های ملی مان در تامین نیازمندی های کشور علی رغم تحریم های ظالمانه و موفقیت های کشور طی 40 سال اخیر افتخار آمیز است .

  10- میزان ذخیره ارزی کشور ، علی رغم تحریم های 40 ساله در منطقه کم نظیر است .

   

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیواندره