شبکه بهداشت

آخرین اخبار

اجرای پنجشنبه های بدون خودرو در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران

در راستای اجرای مصوبات کمیته درون بخشی هفته سلامت مصوبه پنجشنبه های بدون خودرو طی نامه ابلاغی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران به کارکنان شاغل در ستاد مرکزبهداشت و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از تاریخ 97/02/06مصادف با اولین پنجشبه اردیبهشت ماه اجرایی گردید.

پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397

پنج فعالیت همزمان با پنجمین روز از هفته سلامت

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان کامیاران عنوان نمودند اجرای فعالیتهای بهداشتی درمانی در راستای شعار سال هفته سلامت و شناساندن اهداف این شعار به اقشار مختلف مردم شهرستان کامیاران همچنان ادامه دارد.

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

گزارش تصویری از تنوع فعالیتها به مناسبت چهارمین روز از هفته سلامت

گزارشهای دریافتی از واحدهای ستادی مرکزبهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی حاکی از گستردگی اقدامات و فعالیتهای اجرایی به مناسبت هفته سلامت در چهارمین روز از این هفته می باشد.

سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397

روز سوم و تداوم فعالیتهای هفته سلامت هماهنگ با شعار پوشش همگانی سلامت

در سومین روز از هفته سلامت مرکزبهداشت شهرستان کامیاران با همکاری یکی از آزمایشگاه های تشخیص طبی خیر بخش خصوصی جهت زنان واجد شرایط در روستای محروم باخرم اقدام به انجام آزمایشات غربالگری مربوطه نمود.

دوشنبه 3 اردیبهشت 1397

برنامه های مرکزبهداشت کامیاران برای گرامی داشت دومین روزاز هفته سلامت و روز زمین پاک

مرکزبهداشت شهرستان کامیاران با جمع آوری زباله از مناطق حاشیه ای شهرکامیاران ،برپایی نمایشگاه عکس و دعوت از ادارات جهت آشنایی با خدمات PHC شهری برنامه های متنوعی را در راستای گرامی داشت دومین روز از هفته سلامت مصادف با روز جهانی زمین پاک به عمل آوردند.

یکشنبه 2 اردیبهشت 1397

بزرگداشت روز علوم آزمایشگاهی در مرکز بهداشت کامیاران

محمد فاتحی سرپرست مرکزبهداشت شهرستان کامیاران با حضور در آزمایشگاه مرکزبهداشت این شهرستان از کارکنان این واحد بهداشتی درمانی با تقدیم لوح سپاس تقدیر به عمل آوردند.

شنبه 1 اردیبهشت 1397

فعالیتهای متنوع اولین روز هفته سلامت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران

همزمان با شروع هفته سلامت طنین زنگ سلامت همنوا با شعار "سلامتی برای همه" در مدارس شهرستان کامیاران به صدا درآمد.

شنبه 1 اردیبهشت 1397

کمیته زنجیره خرید ، تامین کالا وخدمات در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران برگزار گردید

کمیته زنجیره خرید،تأمین کالا و خدمات شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران با حضور اعضای این کمیته در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

چهارشنبه 29 فروردین 1397

برگزاری کمیته برون بخشی هفته سلامت با مشارکت سازمانها و نهادهای شهرستان کامیاران

کمیته برون بخشی هفته سلامت در راستای ارتقای مشارکت بین بخشی در اجرای برنامه های هفته سلامت با حضور سرپرست مرکزبهداشت ،رؤسا و نمایندگان ادارات و سازمانهای مردم نهاد در دفتر ریاست مرکز بهداشت شهرستان کامیاران برگزار گردید.

چهارشنبه 29 فروردین 1397

برگزاری اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کامیاران با محوریت شعار سال هفته سلامت

اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کامیاران در سال 1397با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و حضور حداکثری مدیران سازمانها و نهادهای سطح شهرستان کامیاران در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان با در سطر قرارگرفتن شعار سال هفته سلامت برگزار گردید.

سه‌شنبه 28 فروردین 1397