شبکه بهداشت

آخرین اخبار

کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان کامیاران در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید

جلسه کارگروه تخصصی سلامت وامنیت غذایی شهرستان کامیاران با حضور معاون فرماندار، مدیرشبکه بهداشت و درمان و شرکت رؤسا ومعاونین دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

جمعه 29 تیر 1397

معدوم سازی 137جام قلیان و پلمپ 6 قهوه خانه غیرمجاز در شهرستان کامیاران

مرکزبهداشت شهرستان کامیاران با همکاری دایره اماکن نیروی انتظامی و دادگستری این شهرستان اقدام به جمع آوری و سوزاندن137 جام قلیان و پلمپ 6قهوه خانه غیر مجاز نمود.

شنبه 23 تیر 1397

کمک 250میلیون ریالی نیک اندیش خیّر عرصه سلامت جهت تجهیز بیمارستان سینا

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران از اهدای 250میلیون ریال توسط نیکوکار عرصه سلامت ،برای تجهیز و هزینه در بیمارستان این شهرستان خبرداد.

چهارشنبه 20 تیر 1397

تقدیر از فرمانده ایستگاه ایست بازرسی شهید میرجلیلی شهرکامیاران

سرپرست مرکزبهداشت شهرستان کامیاران با حضور در ایستگاه ایست و بازرسی شهید میر جلیلی وتقدیم لوح سپاس از تعاملات خوب این فرماندهی تقدیر به عمل آورد.

پنجشنبه 7 تیر 1397

معدوم سازی بیش از 10تن مواد غذایی غیر قابل مصرف در شهرستان کامیاران

بیش از 10 تن موادغذایی غیرقابل مصرف که طی 9 ماه گذشته در بازدید از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی سطح شهرستان کامیاران توسط بازرسان بهداشت محیط کشف و ضبط شده بود معدوم گردید.

پنجشنبه 31 خرداد 1397

برگزاری آئین اختتامیه محفل انس با قرآن کریم

آئین اختتامیه محفل انس با قرآن کریم با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران ، مسئولین امور عمومی و حراست ، ماموستاهای آئینی و کارکنان ستاد شبکه و مرکزبهداشت برگزار گردید.

پنجشنبه 24 خرداد 1397

پذیرای از 1200روزه دار در ماه مبارک رمضان با توزیع آش افطاری

به مناسبت ماه مبارک رمضان شورای اقامه نماز شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران با همکاری مسئولین و کارکنان این شبکه اقدام به پخت و توزیع آش افطاری در بین کارکنان و مردم روزه دارنمود.

سه‌شنبه 22 خرداد 1397

حضور پرشور مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران درراهپیمایی روز جهانی قدس شریف

مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کامیاران همگام با ملت شریف ایران با مشت های گره کرده در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند و انزجار خود را از دولت های استکباری و متجاوز به حقوق مظلومین و ستمدیدگان اعلام و بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) تجدید میثاق نمودند.

جمعه 18 خرداد 1397

برگزاری جلسه انتخاب زمین و مکان یابی بیمارستان 100تختخوابی شهرستان کامیاران

به منظور احداث بیمارستان 100تختخوابی در شهرستان کامیاران جلسه انتخاب زمین و مکان یابی محل احداث این بیمارستان باحضور نماینده مردم شهرستانهای سنندج،کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل و معاون شرکت مادرتخصصی توسعه و تجهیز مراکزبهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی کشور، مدیر دفتر فنی دانشگاه ،مدیر شبکه بهداشت و درمان ، فرماندار، اعضای شورای اسلامی این شهرستان و جمعی از مسئولین ذی ربط در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کامیاران برگزار گردید.

یکشنبه 13 خرداد 1397

کشف و ضبط 23210 کیلوگرم خرمای غیر قابل مصرف انسانی

طی همکاری دوجانبه مرکزبهداشت شهرستان کامیاران و نیروی انتظامی این شهرستان مقدار 23210کیلوگرم خرمای غیر قابل مصرف انسانی کشف و ضبط گردید.

چهارشنبه 2 خرداد 1397