شبکه بهداشت

آخرین اخبار

حضور مدیر شبکه کامیاران در واحدهای ستاد شبکه به مناسبت فرارسیدن سال نو

مدیر شبکه بهداشت و درمان با همراهی تیم مدیریت این شبکه در واحدهای ستادی حضور یافت و پیشاپیش فرارسیدن سال نو را به کارکنان این واحدها تبریک گفتند.

یکشنبه 26 اسفند 1397

برگزاری کمیته اضطراری بیماریهای منتقله ازآب و غذا

این کمیته توسط واحد پیشگیری از بیماریهای مرکزبهداشت شهرستان کامیاران و حضور واحد های ستادی باهدف حساس سازی و هماهنگی بیشتر واحدهای ستادی جهت پیشگیری و کنترل به موقع طغیان منتقله از طریق آب و غذا و جلوگیری از گسترش بیماریها به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی در دفتر ریاست مرکز بهداشت برگزار گردید.

یکشنبه 26 اسفند 1397

ارائه خدمات بهداشتی درمانی ویژه به خانواده های شهدا در روز شهید

به منظور تجلیل از خانواده های معظم شهدا و به پاس بزرگداشت روز شهید شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران در محل بنیاد شهید این شهرستان اقدام به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به خانواده های شهدا نمود .

چهارشنبه 22 اسفند 1397

برگزاری میز خدمت در روستای سرریز

با هدف ارتباط نزدیک و مستقیم مردم با مدیران و در میان گذاشتن مشکلات و مطالبات مردمی به پیشنهاد فرمانداری میز خدمت با حضور مسئولین و مدیران ادارات و سازمانهای شهرستان کامیاران در روستای سرریز از توابع این شهرستان دایر گردید .

سه‌شنبه 21 اسفند 1397

برگزاری کارناوال بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط در شهرکامیاران

این کارناوال به منظور اطلاع رسانی شروع برنامه بسیج سلامت نوروزی در 20 اسفند توسط واحد سلامت محیط مرکزبهداشت این شهرستان برنامه ریزی و اجرایی گردید.

دوشنبه 20 اسفند 1397

برگزاری کلاس آموزشی رعایت اصول بهداشت فردی جهت متصدیان آرایشگاههای زنانه

این کلاس آموزشی در راستای آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی سال 1398و به منظور آشنایی آریشگران زن با اصول بهداشت فردی و ابزار کار در آریشگاه ها و نیز تشریح قوانین و مقررات آئین نامه ماده 13 ویژه صنف آریشگاه ها توسط کارشناسان بهداشت محیط مرکزبهداشت جهت متصدیان آریشگاههای زنانه برگزار گردید.

شنبه 18 اسفند 1397

مراسم تقدیر از فعالان طرح شهید دکتر رهنمون برگزار گردید

در این مراسم که با حضور مدیر شبکه بهداشت کامیاران ، معاون فرمانده سپاه پاسداران ، معاون فرماندار،ریاست بسیج جامعه پزشکی و جمعی از مسئولین و کارکنان شبکه و مرکزبهداشت شهرستان کامیاران برگزار گردید، از کارکنان فعال در طرح شهید دکتر رهنمون تقدیر به عمل آمد.

شنبه 18 اسفند 1397

برگزاری کمیته کنترل عفونت بیمارستان سینا

این جلسه به منظور بررسی عملکرد کمیته کنترل عفونت درپیشگیری از عفونتهای بیمارستانی بیمارستان سینا با حضور مدیر شبکه بهداشت، ریاست بیمارستان، پزشک کنترل عفونت بیمارستان و کارشناسان برنامه کنترل عفونت این بیمارستان و سایر مسئولین برگزار گردید.

دوشنبه 13 اسفند 1397

جلسه بررسی راهکارهای ارتقای سلامت بانوان کامیاران برگزار گردید

این جلسه برون بخشی به منظور بررسی راهکارهای ارتقای سلامت بانوان این شهرستان با حضور مدیر شبکه و نمایندگان ادارات مربوطه در دفتر مدیر شبکه برگزار گردید.

چهارشنبه 8 اسفند 1397

گرامی داشت روز زن در شبکه بهداشت و درمان کامیاران

بمنظور تجلیل از مقام زن و روز مادر مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان با حضور در مراکز شهری روستایی از بانوان شاغل در این مراکز تقدیر بعمل آورد.

سه‌شنبه 7 اسفند 1397