شبکه بهداشت

آخرین اخبار

تبریک روز رادیولوژی

سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت و درمان کامیاران با حضور در بخش رادیولوژی بیمارستان سینا این شهرستان با اهدای شاخه گل ،روز رادیولوژی را به کارکنان رادیولوژیست این بیمارستان تبریک گفت .

یکشنبه 20 آبان 1397

بازدید سید منصور هاشمی نسب از تأسیسات آبی شهرکامیاران

سید منصور هاشمی نسب سرپرست شبکه بهداشت و درمان در راستای برنامه پدافند غیر عامل با همراهی مدیر امورآب و فاضلاب شهری کامیاران از تأسیسات آبی این شهر بازدید میدانی نمود .

دوشنبه 14 آبان 1397

بازدید و کنترل بهداشتی مدارس شبانه روزی شهرستان کامیاران

کارشناسان واحد سلامت محیط و بهداشت مدارس مرکزبهداشت شهرستان کامیاران، طی اکیپی مشترکی بازدید بهداشتی از مدارس شبانه روزی را با بازدید و بررسی وضعیت بهداشتی دو مدرسه شبانه روزی در سطح شهرکامیاران آغاز نمودند.

یکشنبه 13 آبان 1397

حماسه حضورکارکنان شبکه بهداشت و درمان کامیاران در مراسم راهپیمایی13 آبان

کارکنان شبکه بهداشت و درمان همگام و همصدا با مردم و دانش آموزان سراسر میهن ایرانی اسلامی حضوری پرشور در حماسه 13 آبان از خود به نمایش گذاشتند.

یکشنبه 13 آبان 1397

مانور پدافند غیر عامل در کامیاران برگزار شد

در آخرین روز از هفته پدافند غیرعامل، مانوری با همین عنوان در دبیرستان رازی کامیاران برگزار شد.

شنبه 12 آبان 1397

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با اصول برچسب گذاری مواد غذایی ،آرایشی و بهداشتی

دوره آموزشی آشنایی با اصول برچسب گذاری موادغذایی ، آرایشی و بهداشتی با تدریس کارشناسان معاونت غذا و دارو و حضور کارکنان بهداشت محیط و بهداشت عمومی مرکزبهداشت شهرستان کامیاران برگزار گردید.

چهارشنبه 9 آبان 1397

آغازطرح ملی مکمل یاری در مدارس دخترانه شهرستان کامیاران

آیین افتتاحیه طرح آهن یاری و مکمل یاری ویتامین دی در مدارس دخترانه به صورت نمادین در مدرسه دخترانه فاطمه الزهرا شهرکامیاران با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان ، سرپرست مرکز بهداشت ،اعضای شورای اسلامی و معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش این شهرستان آغاز شد.

دوشنبه 7 آبان 1397

کسب عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال کارکنان ادارت توسط تیم فوتسال شبکه بهداشت و درمان کامیاران

تیم فوتسال شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران با کسب عنوان قهرمانی برنده مسابقات فوتسال کارکنان ادارت این شهرستان شد .

شنبه 5 آبان 1397

دیدار مدیرشبکه بهداشت ودرمان کامیاران با امامان جمعه این شهر

سید منصور هاشمی نسب مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران به منظور آشنایی بیشتر و بررسی راههای همکاری متقابل با امامان جمعه کامیاران دیدار و گفتگو کردند.

شنبه 5 آبان 1397

پلمب یک واحد رستوران بین راهی در کامیاران

بازرسان بهداشت محیط مرکزبهداشت شهرستان کامیاران در راستای تشدید نظارتهای بهداشتی در ایام اربعین یک واحد رستوران بین راهی در جاده کامیاران –سنندج را به دلیل داشتن نواقص بحرانی و رعایت نکردن مسائل بهداشتی پلمب نمودند .

پنجشنبه 3 آبان 1397