رهبری

بدنه خبر

اعزام 11 دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در سنندج و انتقال همه مصدومان به مراکز درمانی چهارشنبه، 20 تیر 1397

فوریت های پزشکی دانشگاه با اعزام 11 دستگاه آمبولانس اورژانس، به مصدومان ناشی از تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در محور بلوار دکتر حسینی سنندج امداد رسانی کرد.

  به گزارش وبدا، رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به وقوع حادثه تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در سنندج، اظهار داشت: در این حادثه 20 نفر مصدوم شدند که متاسفانه 11 نفر از آنان به علت شدت جراحات فوت و 7 نفر زخمی شدند که همه مصدومان پس از انجام اقدامات اورژانسی به بیمارستانهای بعثت و توحید سنندج منتقل شدند.

 
 
 

دکتر سیامک واحدی با اشاره به این که این تصادف ساعت 24 شب در محور بلوار دکتر حسینی سنندج رخ داد، افزود: پس از اعلام این تصادف، بلافاصله 11 دستگاه آمبولانس 115  از پایگاههای شهری و جاده ای سنندج به محل تصادف اعزام شدند.

  وی گفت: شخصا به همراه معاون درمان دانشگاه از اولین دقایق وقوع حادثه در محل حاضر و بر نحوه امدادرسانی به مجروحان نظارت کامل انجام شد.

لازم به ذکر است، در پی وقوع این حادثه تلخ و فوت 11 نفر از هم وطنان عزیزمان، استاندار و نماینده محترم ولی فقیه در استان، از امروز به مدت سه روز در استان کردستان عزای عمومی اعلام کردند.

 
پورتال اخبار