رهبری

بدنه خبر

انتصاب دکتر سیف الله مرادی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی البرز دوشنبه، 15 مرداد 1397

دکتر سیف الله مرادی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه منصوب گردید.

به گزارش وب دا، دکتر حمید درفشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، در این ابلاغ آورده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده، به موجب این ابلاغ به عنوان معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز منصوب می گردید. امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و بکارگیری توان علمی و فنی و بهره گیری از امکانات و ظرفیت های موجود در راستای ارتقای دانشگاه و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید. توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

 
 
 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کردستان ضمن قدردانی و ارج نهادن به خدمات ارزنده و تلاش های صادقانه و خستگی ناپذیر آقای دکتر سیف الله مرادی مدیر محجوب، محبوب و توانمند این دانشگاه در دوران یک ربع قرن مسئولیت کاری ایشان که بدون شک منشأ دستاوردهای بزرگ، ارزشمند و ماندگاری در حوزه سلامت برای استان کردستان بوده و نیز تبریک این موفقیت، به مجموعه خوب دانشگاه علوم پزشکی البرز، از درگاه ایزد منان، عزت، سلامتی، سعادت و توفیق روز افزون ایشان را در راستای پیشبرد اهداف مقدس نظام سلامت کشور، مسئلت می نماید.

 
پورتال اخبار