رهبری

بدنه خبر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام حسین(ع)شهرستان بیجار بازدید کرد چهارشنبه، 21 شهریور 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بیجار، به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور در دیار گروس، از روند پیشرفت فاز دو کلینیک تخصصی امام حسین(ع) بازدید کرد و از نزدیک روند ارائه خدمات درمانی به مردم را مورد بررسی قرارداد.
 
دکتر واحدی با بیان اینکه ساختمان اصلی  این کلینیک در راستای سهولت دسترسی مدم ولایتمدار دیارگروس به اتمام رسیده است وتکمیل تجهیزات کامل آن به زودی انجام خواهد گرفت و گفت: مشاوره و ویزیت سرپایی، قلب، زنان و زایمان،نورولوژی، جراحی و ... از جمله بخش‌های این کلینیک می‌باشد.
 
این مقام مسئول در ادامه از روند پیشرفت 85درصدی باند فرود هلی کوپتر بازدید کرد و اظهار داشت: دومین باند فود بالگرد در استان کردستان در شهرستان بیجار اجرا شده است.
 
وی عنوان کرد: در بخش پیش بیمارستانی باتوجه به افزایش کد فوریت پزشکی در شهرستان (کد دوم شهری، بابارشانی، خورخوره ) سه دستگاه امبولانس به شهرستان بیجار اختصاص داده خواهد شد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی از بخش های داخلی،روان،بلوک زایمان، اتاق عمل بازدید کرد ودر پایان با فرماندار بیجار ،مهندس ورمقانی در راستای مسائل حوزه بهداشت ودرمان در شهرستان بیجار، دیدار وگفتگو کرد.
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بیجار
 
پورتال اخبار