رهبری

بدنه خبر

برگزاری جلسه کار گروه اطلاع رسانی برنامه بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در دانشگاه سه‌شنبه، 24 اردیبهشت 1398

جلسه کار گروه اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشار خون بالا با حضور معاون بهداشتی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و کارشناسان مرتبط دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه نمایندگان تعدادی از ادارات و سازمان ها در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.

به گزارش وب دا، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مسئول کارگروه اطلاع رسانی برنامه بسیج ملی کنترل فشار خون بالا ضمن خیر مقدم به حاضرین، گفت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد وحدت رویه و هماهنگی در اطلاع رسانی اقدامات مدنظر در این برنامه است و باید کاری بکنیم که فشار خون جمعیت بالای 30 سال و دیگر گروههای هدف در سطح استان و در این بازه زمانی، اندازه گیری و ارزیابی گردد.

 
 
 

مهندس شهرام شریفی گفت: برنامه بسیج ملی کنترل فشار خون بالا از 27 اردیبهشت شروع و تا 15 تیر ماه ادامه دارد و در نهایت، هفتم مهر ماه همزمان با روز جهانی قلب گزارش نهایی اجرای برنامه اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: بسیج ملی کنترل فشار خون بالا یک برنامه ملی و کشوری است که در سطح استان به ریاست سرپرست محترم دانشگاه و دبیری معاون محترم بهداشتی انجام می شود.

در این جلسه پس از بحث و بررسی و نیز ارائه نظرات توسط هر یک از اعضا، رئوس اقدامات و وظایف کارگروه مشخص و سپس جهت اجرای بهینه برنامه ریزی شد.

 
پورتال اخبار