رهبری

بدنه خبر

برگزاری نشست هم اندیشی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مریوان-مسئول دفتر حراست و رئیس مرکز بهداشت مریوان با مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت سه‌شنبه، 21 خرداد 1398
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان روز سه شنبه مورخ 98/3/21 نشست هم اندیشی مدیر شبکه بهداشت و درمان ،مسئول دفتر حراست و رئیس مرکز بهداشت مریوان با مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت در محل دفتر مدیر شبکه  بهداشت و ذرمان برگزار گردید.
در این جلسه آقای ایوب غلامی مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان ضمن تشکر از زحمات یکساله همه مسئولین محترم واحدهای ستادی و مرکز بهداشت، وضعیت کنونی شاخص های بهداشتی شهرستان را بیان و بر افزایش همدلی و همکاری صمیمانه همه پرسنل تاکید نمودند.
در ادامه آقای رحمانی مسئول محترم دفتر حراست نیز نکاتی در زمینه پایبندی به اصول شرعی و رعایت حریم خصوصی افراد را یادآوری نمودند و همچنین استفاده بهینه از منابع انسانی و مالی را وظیفه شرعی و قانونی هریک از کارکنان دانستند.
در پایان آقای حمید پرتوی رئیس مرکز بهداشت ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه مدیر محترم شبکه و مسئول محترم دفتر حراست،از همه مسئولین محترم و همکاران محیطی به خاطر تحمل فشارکاری چند روز اخیر در برنامه بسیج ملی غربالگری فشار خون تقدیر و تشکر نمودند.
 
 
 
 
 
پورتال اخبار