رهبری

بدنه خبر

برگزاری کارگاه توجیهی کاهش کسورات بیمارستانی در دانشگاه سه‌شنبه، 19 دی 1396

کارگاه توجیهی کاهش کسورات بیمارستانی با حضور رئیس، معاونین و اعضای هیئت رئیسه، رؤسا، مدیران داخلی و مدیران امور مالی مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در این جلسه ضمن ارائه آمار و گزارشی از درصد کسورات بیمه سلامت و تأمین اجتماعی استان در سال 95 و شش ماهه اول سال 96، بر کاهش این کسورات در راستای اقتصاد مقاومتی و افزایش درآمدها جهت تجهیز مراکز، ارائه خدمات بهتر و پرداخت کارانه ها ی معوقه پرسنل تاکید کرد.

دکتر سیامک واحدی با اشاره به محکومیت اغتشاشات اخیرصورت گرفته توسط فتنه گران، افزود: امروزه دشمنان اقدام به طراحی هوشمندانه جهت آسیب به کشور، ایجاد بی انگیزگی در آحاد مردم و بازماندن جامعه از پیشرفت می نمایند که باید با آگاه سازی مردم از این فتنه ها، تقویت اقتصاد کشور، ایجاد ساختار انسانی مبتنی بر اصول اخلاقی و اصلاح نیروی انسانی دستگاه های اجرایی بعنوان عظیم ترین سرمایه های هر اجتماعی به مقابله با این توطئه ها پرداخت.

 
 
 

وی اظهار داشت: ما باید در مسیر پیشرفت و تعالی در تمام زمینه ها برنامه ریزی کرده و گام برداریم و سعی کنیم هر روز بهتر از دیروز زندگی کرده و همچنین سبب ارتقاء سطح کمی و کیفی دانشگاه در تمام زمینه ها گردیم.

رئیس دانشگاه با بیان اقدامات دانشگاه طی سالجاری در زمینه کاهش آمار سزارین به 30 درصد، عدم مرگ و میر مادران باردار و نوزادان زیر پنج سال، اظها داشت : بایستی رؤسا و مدیران مراکز درمانی بر ارائه ، ثبت و ارسال مستندات خدمات انجام شده بدون نقص و تاخیر و پیگیری وصول درآمدها توسط مسئولین واحدهای امور مالی و هزینه گزاری بیمارستانها به دو شیوه سیستمی و انسانی بصورت مستمر و از نزدیک نظارت کامل داشته باشند.

دکتر واحدی همچنین خواستار عدم بکارگیری نیروهای طرحی بعد از اتمام دوره خدمت، مدیریت هزینه ها و عدم هزینه کرد بی رویه، نظارت بر درآمدها و تبعیت کامل و اجرای دستورات مافوق توسط پرسنل شد.

در ادامه معاونین توسعه و مدیریت منابع و درمان، مدیران روابط عمومی و حراست دانشگاه علوم پزشکی کردستان هریک به ارائه مطالبی در زمینه کاهش کسورات بیمارستانی پرداخته و در پایان نیز حاضرین در جلسه به بیان نقطه نظرات خود در این راستا پرداختند.

 
پورتال اخبار