کسب رتبه پیشتاز یک ستاره معاونت توسعه مدیریت منابع

کسب رتبه پیشتاز یک ستاره معاونت توسعه مدیریت منابع

در چهارمین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در معاونت توسعه مدیریت منابع در سال 1396 دانشگاه علوم پزشکی کردستان عنوان رتبه پیشتاز یک ستاره کشور را به خود اختصاص داد تصویر تندیس و لوح تقدیر :

شعار سال 1397

شعار سال 1397

سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند

اخبار معاونت توسعه

(15 الی 21 آذرماه) روز جهانی حسابدار

شفاف سازی، ارائه اطلاعات درست، مبارزه با فساد، جلوگیری از سوءاستفاده های ...

پنجشنبه 15 آذر 1397

انتصاب دکتر کامبیز حسن زاده به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان طی ابلاغی دکتر کامبیز حسن زاده را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه منصوب کرد...

چهارشنبه 18 مهر 1397

پیام تبریک روز دارو ساز

دکتر کندایی معاون توسعه مدیریت منابع دانشگاه در پیامی روز دارو ساز را تبریک گفت

دوشنبه 5 شهریور 1397

پیام تبریک معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه بمناسبت روز کارمند

دکتر کندایی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پیامی روز کارمند، بزرگداشت هفته دولت و گرامیداشت یاد و نام شهدای دولت را به کارکنان دانشگاه تبریک گفت.

شنبه 3 شهریور 1397
معاونت در یک نگاه
معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه
مسئولیت تأمین و توسعه منابع انسانی، فیزیکی، مالی، و تجهیزاتی دانشگاه را بر عهده دارد. به عبارت دیگر، ایجاد بستر مناسب برای اداره سایر واحدهای دانشگاه (معاونت ها، دانشکده ها، شبکه های بهداشت و درمان، مراکز بهداشت، و بیمارستان ها) در راستای تحقق مأموریت دانشگاه، وظیفه اصلی معاونت توسعه منابع و مدیریت است.
رسالت معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه  
این معاونت مصمم است از طریق بهبود مستمر در جهت بر آورد و جذب نیروی انسانی متخصص وکارآمدوتوانمند سازی کارکنان و نگهداشت نیروی انسانی و استفاده بهینه از امکانات، واگذاری امورپشتیبانی به بخش غیر دولتی وکاهش تصدی گری، تأمین و نگهداری از فضای فیزیکی مناسب با استفاده ازروش موثر و کارآمد، اختصاص بودجه در قالب برنامه و فعالیت و نظارت بر انجام هزینه های عملیاتی و حراست اموال همراه با ارائه گزارش در قالب کرامت انسانی، قانونمداری، عدالت محوری، مشتری محوری و مشارکت جویی به نحوی عمل کند ، که تسهیل کننده تحقق اهداف واحدهای مختلف دانشگاه باشد. بنابراین معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه درراستای برنامه های کلان دولت جمهوری اسلامی درحوزه سلامت همچنین برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی کردستان (90 – 94) وبرنامه عملیاتی  این حوزه فعالیت نموده ودرنهایت تمام تلاش وتوان خود رادررسیدن به هدف کلی سازمانی که همان سلامت جامعه است را دنبال میکند. لذااین معاونت مسئول تأمین وتوسعه منابع انسانی، فیزیکی، مالی ، تجهیزاتی و.... و ایجاد بستر مناسب برای اداره سایر واحد های دانشگاه اعم از معاونت ها، دانشکده ها و شبکه های بهداشت ودرمان ومراکز بهداشت و بیمارستان ها و... در راستای تحقق مأموریت دانشگاه بر طبق ضوابط قانونی می باشد. هدف نهایی معاونت به طور خلاصه تسهیل و پشتیبانی هر چه بیشتر فعالیت های آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی دانشگاه در جهت دستیابی به سطوح بالاتر اثر بخشی و کارایی، و اطمینان از پیروی از ضوابط قانونی و آیین نامه ها می باشد.