معاون درمان

آخرین اخبار معاونت

1/2 درصد بیماران هموفیلی در کشور، کردستانی هستند

یکم الی هفتم مرداد ماه هفته حمایت از بیماران هموفیلی نامگذاری شده است که این دسته از بیماران، خدمات درمانی تخصصی مربوط به بیماری را بر اساس بسته های حمایتی سازمانهای بیمه گر و وزارت بهداشت به صورت رایگان دریافت می کنند.

چهارشنبه 3 مرداد 1397

کارگاه آموزشی «حفظ و نگهداری ابزار اتاق عمل»

کارگاه آموزشی «حفظ و نگهداری ابزار اتاق عمل» در روز چهار شنبه مورخ 3مرداد ماه 1397 با همت اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان با حضور نمایندگان شرکت های تجهیزات پزشکی درمان تجهیز آفرید و راد طب نقش جهان ، جمعی از مهندسین تجهیزات پزشکی و پرسنل پرستاری و بیهوشی ستادی و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه ، در محل سالن اجتماعات ستاد دانشگاه برگزار گردید.

چهارشنبه 3 مرداد 1397

انتصاب معاون درمان دانشگاه به عنوان رئیس "انجمن علمی پدافند غیر عامل ایران شعبه کردستان"

رئیس انجمن علمی پدافند غیر عامل ایران طی ابلاغی دکتر هومن قصری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان را به عنوان رئیس انجمن علمی پدافند غیر عامل ایران شعبه کردستان منصوب کرد.

چهارشنبه 27 تیر 1397

اعزام 11 دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در سنندج و انتقال همه مصدومان به مراکز درمانی

فوریت های پزشکی دانشگاه با اعزام 11 دستگاه آمبولانس اورژانس، به مصدومان ناشی از تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در محور بلوار دکتر حسینی سنندج امداد رسانی کرد.

چهارشنبه 20 تیر 1397

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان در حال ساخت شهرستان سقز

وزیر بهداشت به همراه استاندار کردستان، نماینده محترم مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کردستان، معاون وزارت راه و شهرسازی کشور و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی، از پروژه بیمارستان 235 تختخوابی در حال ساخت شهرستان سقز بازدید کرد.

جمعه 15 تیر 1397