مقام معظم رهبری
تحول نظام سلامت
شعار97
آخرین اخبار معاونت

پیام تبریک معاون درمان دانشگاه به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پیامی روز اورژانس و فوریت های پزشکی را به کلیه مسئولین، اساتید، دانشجویان و پرسنل خدوم فوریت های پزشکی و اورژانس دانشگاه تبریک گفت.

سه‌شنبه 27 شهریور 1397

برگزاری ویدیو کنفرانس در خصوص دومین جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف

نظر به اینکه دومین جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف به صورت فصلی و در قطب های 10گانه آمایشی کشور برگزار خواهد شد

سه‌شنبه 20 شهریور 1397

برگزاری اولین جشنواره تجارب و موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف

با توجه به اعلام معاون محترم درمان وزارت متبوع در خصوص برگزاری اولین جشنواره تجارب و موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف و پیرو ابلاغ دستورالعمل نحوه اعلام تجارب موفق توسط بیمارستان ها در سامانه ای که به این منظور طراحی شده است...

سه‌شنبه 20 شهریور 1397

1/2 درصد بیماران هموفیلی در کشور، کردستانی هستند

یکم الی هفتم مرداد ماه هفته حمایت از بیماران هموفیلی نامگذاری شده است که این دسته از بیماران، خدمات درمانی تخصصی مربوط به بیماری را بر اساس بسته های حمایتی سازمانهای بیمه گر و وزارت بهداشت به صورت رایگان دریافت می کنند.

چهارشنبه 3 مرداد 1397

کارگاه آموزشی «حفظ و نگهداری ابزار اتاق عمل»

کارگاه آموزشی «حفظ و نگهداری ابزار اتاق عمل» در روز چهار شنبه مورخ 3مرداد ماه 1397 با همت اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان با حضور نمایندگان شرکت های تجهیزات پزشکی درمان تجهیز آفرید و راد طب نقش جهان ، جمعی از مهندسین تجهیزات پزشکی و پرسنل پرستاری و بیهوشی ستادی و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه ، در محل سالن اجتماعات ستاد دانشگاه برگزار گردید.

چهارشنبه 3 مرداد 1397
سکته مغزی
آموزش و اطلاع رسانی عمومی در سکته های مغزی
سکته قلبی
شناسنامه استاندارد مدیریت درمان سکته حاد
فرم بیمار MS جهت دریافت دارو
با سلام و وقت بخیر
بیماران عزیز مبتلا به ام اس حواله دارویی تنها راه ارتباطی دانشگاه با شما عزیزان می باشد . حواله دارویی با توجه به نسخه پزشک معالج صرفا برای داروی در حال مصرف شما صادر گردیده است .خواهشمند است  درصورت عدم تغییر دارویی سالی یکبار و در صورتی که دارو در کمتر از یکسال تغییر کند قبل از مراجعه به داروخانه با دفترچه بیمه درمانی ،حواله دارویی قبلی و کارت ملی جهت صدور حواله دارویی جدید به واحد بیماران خاص معاونت درمان مراجعه فرمایید.
ارجاع بیماران مرگ مغزی
واحد شناسایی و ارجاع بیماران مرگ مغزی
حواله دارویی بیماران پیوندی
حواله دارویی بیماران پیوندی
دستورالعمل شیمی درمانی
دستورالعمل مدیریت خدمات شیمی درمانی