مقام معظم رهبری
تحول نظام سلامت
شعار97
آخرین اخبار معاونت

انتصاب معاون درمان دانشگاه به عنوان رئیس "انجمن علمی پدافند غیر عامل ایران شعبه کردستان"

رئیس انجمن علمی پدافند غیر عامل ایران طی ابلاغی دکتر هومن قصری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان را به عنوان رئیس انجمن علمی پدافند غیر عامل ایران شعبه کردستان منصوب کرد.

چهارشنبه 27 تیر 1397

اعزام 11 دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در سنندج و انتقال همه مصدومان به مراکز درمانی

فوریت های پزشکی دانشگاه با اعزام 11 دستگاه آمبولانس اورژانس، به مصدومان ناشی از تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در محور بلوار دکتر حسینی سنندج امداد رسانی کرد.

چهارشنبه 20 تیر 1397

افتتاح کلینیک ویژه تخصصی سقز

کلینیک ویژه تخصصی شهرستان سقز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه استاندار کردستان، نماینده محترم مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کردستان و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

جمعه 15 تیر 1397

برگزاری مراسم افتتاحیه بیمارستان 96 تخت خوابی رازی بانه

مراسم افتتاحیه بیمارستان رازی شهرستان بانه، با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه استاندار کردستان، نماینده محترم مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کردستان و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی برگزار شد.

جمعه 15 تیر 1397

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان در حال ساخت شهرستان سقز

وزیر بهداشت به همراه استاندار کردستان، نماینده محترم مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کردستان، معاون وزارت راه و شهرسازی کشور و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی، از پروژه بیمارستان 235 تختخوابی در حال ساخت شهرستان سقز بازدید کرد.

جمعه 15 تیر 1397
سکته مغزی
آموزش و اطلاع رسانی عمومی در سکته های مغزی
سکته قلبی
شناسنامه استاندارد مدیریت درمان سکته حاد
فرم بیمار MS جهت دریافت دارو
با سلام و وقت بخیر
بیماران عزیز مبتلا به ام اس حواله دارویی تنها راه ارتباطی دانشگاه با شما عزیزان می باشد . حواله دارویی با توجه به نسخه پزشک معالج صرفا برای داروی در حال مصرف شما صادر گردیده است .خواهشمند است  درصورت عدم تغییر دارویی سالی یکبار و در صورتی که دارو در کمتر از یکسال تغییر کند قبل از مراجعه به داروخانه با دفترچه بیمه درمانی ،حواله دارویی قبلی و کارت ملی جهت صدور حواله دارویی جدید به واحد بیماران خاص معاونت درمان مراجعه فرمایید.
ارجاع بیماران مرگ مغزی
واحد شناسایی و ارجاع بیماران مرگ مغزی
حواله دارویی بیماران پیوندی
حواله دارویی بیماران پیوندی
دستورالعمل شیمی درمانی
دستورالعمل مدیریت خدمات شیمی درمانی