مقام معظم رهبری
تحول نظام سلامت
شعار97
آخرین اخبار معاونت

اهدای شاخه گل به پرستاران سخت کوش بیمارستان توحید سنندج

هم زمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و در جهت تکریم پرستاران سخت کوش و ایثارگر، معاون درمان و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه مسئولین بیمارستان توحید سنندج، با اهدای شاخه گل از پرستاران این بیمارستان تجلیل کردند.

پنجشنبه 27 دی 1397

بازدید دکتر سیامک واحدی ریاست دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان کامیاران

دکتر سیامک واحدی و هیأت همراه با حضور در دفتر مدیر شبکه کامیاران در جریان اقدامات مدیریتی این شبکه در راستای اجرای برنامه های بهداشتی و درمانی در این شهرستان قرار گرفتند.

پنجشنبه 27 دی 1397

تقدیر رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت از معاون درمان دانشگاه

رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت از معاون درمان، کارشناس پیوند و همکاران واحد شناسایی و ارجاع مرگ مغزی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تقدیر نمود.

یکشنبه 16 دی 1397

پیام تبریک معاون درمان دانشگاه به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پیامی روز اورژانس و فوریت های پزشکی را به کلیه مسئولین، اساتید، دانشجویان و پرسنل خدوم فوریت های پزشکی و اورژانس دانشگاه تبریک گفت.

سه‌شنبه 27 شهریور 1397

برگزاری اولین جشنواره تجارب و موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف

با توجه به اعلام معاون محترم درمان وزارت متبوع در خصوص برگزاری اولین جشنواره تجارب و موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف و پیرو ابلاغ دستورالعمل نحوه اعلام تجارب موفق توسط بیمارستان ها در سامانه ای که به این منظور طراحی شده است...

سه‌شنبه 20 شهریور 1397
سکته مغزی
آموزش واطلاع رسانی عمومی درسکته های مغزی
سکته قلبی
شناسنامه استاندارد مدیریت درمان سکته حاد
فرم بیمار MS جهت دریافت دارو
با سلام و وقت بخیر
بیماران عزیزمبتلا به ام اس حواله دارویی تنهاراه ارتباطی دانشگاه باشما عزیزان میباشد.حواله دارویی باتوجه به نسخه پزشک معالج صرفابرای داروی درحال مصرف شماصادر گردیده است.خواهشمنداست درصورت عدم تغییردارویی سالی یکبارودرصورتی که دارو درکمترازیکسال تغییرکند قبل ازمراجعه به داروخانه بادفترچه بیمه درمانی،حواله دارویی قبلی وکارت ملی جهت صدورحواله دارویی جدیدبه واحدبیماران خاص معاونت درمان مراجعه فرمایید.
ارجاع بیماران مرگ مغزی
واحد شناسایی و ارجاع بیماران مرگ مغزی
حواله دارویی بیماران پیوندی
حواله دارویی بیماران پیوندی
دستورالعمل شیمی درمانی
دستورالعمل مدیریت خدمات شیمی درمانی